Kayserito Haber

TEXHUB İSTANBUL


 YER: Hilton İstanbul Otel Kongre ve Fuar Merkezi

 

TARİH: 16 – 18 Kasım 2019

 

Texhub İstanbul Kumaş, Aksesuar, İplik, Elyaf ve Desen Fuarı, Türk hazır giyim ve tekstil endüstrisinin yüksek miktardaki kaynak taleplerini karşılamanın yanı sıra uluslararası nitelikli tekstil tedarikçilerine ideal bir ticaret platformu sunmayı hedefliyor.

Kumaş ve aksesuar üreticileri için önemli bir potansiyeli bulunan Türkiye, önümüzdeki yıl ilk kez 16 – 18 Kasım 2019 tarihlerinde Hilton İstanbul Otel Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Texhub İstanbul Kumaş, Aksesuar, İplik, Elyaf ve Desen Fuarı ile sektör liderlerini aynı çatı altında bir araya getirmeyi hedefliyor. Dünyanın en dinamik şehirlerinden, Türkiye’nin ticaret ve finans merkezi konumunda bulunan İstanbul’da düzenlenen Texhub İstanbul Kumaş, Aksesuar, İplik, Elyaf ve Desen Fuarı, Çin’in önemli organizasyon firmalarından Tengda Exhibition Co.,Ltd. ve tekstil sektörüne yönelik düzenlediği fuarlarla adından başarıyla söz ettiren Duty Fuarcılık tarafından organize ediliyor.

 

16 – 18 Kasım 2019 tarihleri arasında 3 gün boyunca sürecek aktiviteler ve B2B görüşmelerle devam edecek olan fuar, Çin’in hazır giyim ve konfeksiyon alanında faaliyet gösteren önemli kumaş ve yan sanayi sektör üreticilerini Türk hazır giyim sektörünün önemli üreticileri ile buluşturacak.

 

Ayrıntılı bilgi için http://www.texhubistanbul.com/tr/hakkimizda/ bakabilirsiniz.

Saygılarımızla…

 

Betül KORKMAZ

Kayseri Ticaret Odası İç Ticaret Birimi

betul.korkmaz@kayserito.org.tr

0352.2224528/146