Kayserito Haber

KTO'DAN BAŞKAN ÇELİK'E ZİYARET


 

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer GÜLSOY, Odaya bağlı bazı meslek komitesi başkanları ile Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa ÇELİK’i ziyaret etti.

 

Komite Başkanlarının sektörlerine ilişkin taleplerinin dinlenildiği toplantıya; Unlu ve Sütlü Gıda Ürünleri, Metal Eşya Üretim ve Ticareti, Güvenlik Temizlik ve Benzeri Hizmet Firmaları, Yük ve Yolcu Taşımacılığı ile Yapı Kooperatifleri Meslek Komitesi’nin başkan ve üyeleri katıldı.

 

Başkan ÇELİK’in verdiği desteklerden dolayı teşekkürlerini ileten KTO Yönetim Kurulu Başkanı GÜLSOY; “Bu kadar yoğun programınız içinde vakit ayırdınız. Ne zaman sıkıntımız, sorunumuz olsa çözüm aşamasında bizleri kabul edip elinizden geldiğince yardımcı oluyorsunuz. Tüm üyelerim adına teşekkür ediyorum. Meslek komitelerimizin birkaç sorunu var. Her zaman vurguladığınız uyum kültürü içinde çalışmanın, şehrimizle ilgili ne varsa yapmanın gayretini icraatınızla gösteriyorsunuz. Elinizi hiç üzerimizden çekmiyorsunuz. Bu şehrin yaşam standartlarının daha iyi olması için elinizden geleni yaptığınızdan eminiz” diye konuştu.

 

Şehrin birlikte yönetilmesiyle verimliliğin arttığını ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı ÇELİK, “Bu yüzden yuvarlak masa toplantıları, ortak akıl toplantıları gibi toplantılar yaptık ve kurumlardan gelen talepleri alarak kendimize yol haritası belirledik. Yıl içinde de ara ara toplantılar yaparak verimli yönetim için bir araya geliyoruz” dedi.

 

Taleplerini Başkan ÇELİK’e anlatma fırsatı bulan komite başkanları toplantının oldukça verimli geçtiğini belirterek, Başkan ÇELİK ile bir araya gelmelerini sağlayan GÜLSOY’a teşekkür ettiler.