Kayserito Haber

IF WEDDING İZMİR 2019


 

YER: F            uarizmir

 

TARİH: 22- 25 OCAK 2019

 

Alanında Avrupa’nın en büyüğü ve sektörün Uluslararası Fuarcılık Endüstrisi Derneği (UFI) onaylı tek fuarı olan IF Wedding Fashion İzmir, 13. yılında da İzmir’den Türk ve uluslararası markaları dünyaya duyurmaya devam ediyor.

Bu sene 22 - 25 Ocak 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan IF Wedding Fashion İzmir, katılımcılarını ve ziyaretçilerini fuarizmir'de bekliyor.

 Her yıl dünyanın dört bir yanından ağırladığı yabancı alım heyetleri ile gelinlik ve abiye sektörü ihracatına katkı  sağlayan IF Wedding Fashion İzmir, başta Avrupa olmak üzere dünyanın birçok ülkesinden ziyaretçi ağırlamaktadır.

 Dünyaca ünlü modacılara ev sahipliği yapan gala gecesi, genç stilistlere keşfedilme fırsatı sunan Gelinlik Tasarım Yarışması ve  katılımcı firmaların düzenlediği solo defileleriyle IF Wedding Fashion İzmir’de her sene olduğu gibi bu sene de moda rüzgarları esecek.

Sektöre yönelik ve yalnızca profesyonel alıcıya hitap eden fuarda; gelinlik, damatlık, abiye giyim, aksesuar (duvak, çiçek, taç, eldiven, bindallı, gelinlik damatlık ayakkabısı) ve çocuk abiye ürün gruplarından Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen markaları katılımcı olarak yer almaktadır.             Gıda sektörü tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük önem arz eden an Gıda

Ayrıntılı bilgi için http://ifwedding.izfas.com.tr/if-wedding-hakkinda bakabilirsiniz.

Saygılarımızla…

 

Betül KORKMAZ

Kayseri Ticaret Odası İç Ticaret Birimi

betul.korkmaz@kayserito.org.tr

0352.2224528/146