Kayserito Haber

HİZMETİNİZDEYİZ...


Değerli Üyemiz,

 

            Yönetim anlayışımızın temelinde, Odamızın gerçek sahiplerinin üyelerimiz olduğu düşüncesi bulunmaktadır. Bu ilkemizin ısrarla uygulanması sonucu, her faaliyetimizin faydalanıcısı yalnızca üyelerimiz olmuştur. 
Bilindiği üzere; göreve geldiğimizden kısa bir süre sonra, üyelerimizin Odamız hizmetlerinden çok iyi yararlanması için “Üye Temsilciliği” sistemi oluşturulmuştur. Bu sistem sayesinde Üyemiz hiçbir zaman kendini yalnız hissetmeyecek, bir talebi olduğunda her zaman kendisini tanıyan yardım edecek bir personelle muhatap olacak ve üyesini yakından tanıyan personel de daha iyi hizmet verecektir.


Kayıtlarımız incelediğimizde Üye Temsilciği sistemi çerçevesinde, telefonla arandığınızı, bilgilerinizin yenilendiğini ve varsa sorunlarınızın öğrenildiğini görmekteyiz.


          Bundan böyle, her yıl üç kere “Üye Temsilciniz” tarafından aranacaksınız ve bir isteğinizin olup olmadığı sorulacaktır. Üyelerimize daha iyi hizmet sunmak amacıyla uygulamaya koyduğumuz “Üye Temsilciliği” sisteminin çalışması, Sizin de dikkatinizle mümkün olacaktır.


         Bu sebeple; eğer “Üye Temsilciniz” tarafından aranmamışsanız, Özel Kalem Müdürümüz Hayri Can IŞIKLI (0533 776 71 75)’ya bilgi vermeniz daha iyi bir Oda için inşaa ettiğimiz sistemin ayakta durmasına ve beklentilerinize uygun hizmet vermemize imkan sağlayacaktır.


Faaliyet sahamızla ilgili her türlü talebinizi şahsıma çekinmeden doğrudan iletebileceğinizi söyleyerek sözlerime son verir, hayırlı kazançlar dilerim.


Unutmayınız ki, “Hizmetinizdeyiz…”

Saygılarımla,

Mahmut HİÇYILMAZ
Yönetim Kurulu Başkanı