Kayseri Ticaret Odası 2014

Yeni Hizmet Binamıza Adım Adım...

Yeni hizmet binamız, çevreyolu üzerinde Sanayi Odası’nın yanında 14,500 m2 büyüklüğündeki arsamız üzerinde yapılacaktır. Arsa üzerinde mevcut kiracılar tahliye edilmiş ve arsadaki mevcut binalar yıkılarak hafriyat ve temizleme işlemleri tamamlanmıştır.


Kayseri Ticaret Odası üyelerine daha nitelikli hizmet sunabilmek adına yeni hizmet binası yapımı için harekete geçildi ve proje yarışması açıldı. Bu yarışma sonucunda birinci olan 3 projeden biri üzerinden çalışmalara başlandı.


Kayseri Ticaret Odası Yönetimi Kurulumuz, yeni hizmet binası yapımı için yaşanan tüm süreçlerde etkin ve seçici bir anlayışla hareket etti. Ulusal proje yarışması sonucunda belirlenen projemiz daha da geliştirilerek üyelerimize hizmetin en iyisini en kısa sürede verilecek niteliğe göre tasarlandı.


 Belirlenen proje ile ilgili çalışmalarda son aşamada gelinmiş durumda. Yeni hizmet binasının yapılmasıyla, şimdiki binada üyelere sağlanamayan tüm koşullar sağlanmış ve hizmetleri aksamadan sunulmuş olacak.
Yeni binamız bu ihtiyaçlardan dolayı gündeme gelmiş ve yukarıda sıralanan süreç işletilmiştir.  Tüccarımıza uygun ve yakışır bir hizmet binasının yapımı, her türlü hizmetin en rahat şekilde verilmesi anlamına gelmektedir.