Kenya Ticaret Heyeti Organizasyonu

7 Şubat 2019 , Perşembe 13:57


Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonu ile 19-22 Mart 2019 tarihleri arasında Kenya’ya yönelik bir ticaret heyeti düzenlenecek olup, Nairobi şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda iş gezilerinin yanı sıra her iki ülke girişimcilerini buluşturan nitelikli iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.


Bu çerçevede, azami 20 kişilik kontenjan kapsamında gerçekleştirilecek bahse konu heyete son başvuru ve ödeme tarihi 22 Şubat 2019 Cuma günü mesai bitimi olup, ilgilenen firmalarımızın bu tarihe kadar https://bit.ly/2TrnPRE internet bağlantısında yer alan heyet başvuru formunu doldurulmuş ve ilgili katılım ücretini yatırmış olmaları gerekmektedir.


Organizasyon kapsamındaki ekonomi sınıfı uçak bileti, konaklama, vize, ikili görüşmeler ve transfer giderleri için kişi başı katılım ücreti 7.000-TL’dir.


Bu tutarın ekte belirtilen TİM’in TL hesabına yatırılması ve ödeme dekontunun yukarıda belirtilen son başvuru tarihine kadar yigiteser@tim.org.tr adresine e-posta ile gönderilmesi gerekmektedir.


Yapılan başvurular, ödemeler TİM’e ulaştıktan sonra kesinleşmektedir. Heyet ön hazırlıkları kapsamında, uçak biletleri kesildikten ve otel rezervasyonları yapıldıktan sonra katılımcının katılımını iptal etmesi durumunda ücret iadesi yapılamamaktadır.


İlgililere duyurulur,


EK: Potansiyel sektörler ve Katılım Şartları & Heyet Taslak Programı (2 sayfa)