Kayserito Haber

ABD Ticaret Müsteşarlığı Duyuru: Shot Show 2018 Delegasyonu


Amerikan Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı tarafından A.B.D. ve Türkiye’nin arasındaki ticaret hacmini arttırmaya ve iki ülkenin firmalarının ortak çalışmalar geliştirmelerine destek olmaya yönelik  programlar yürütmektedirler. (http://2016.export.gov/turkey).

 

Bu çerçevede 23-26 Ocak, 2018 tarihlerinde ABD Dış Ticaret Müsteşarlığı tarafından Las Vegas’ta gerçekleşecek Shot Show 2018’e Türk iş adamlarından oluşan bir heyet götüreceklerini belirtmektedir.

 

Atıcılık, avcılık, ateşli silahlar ve bağlantılı pek çok kategoride ürünün sergilendiği Shot Show, sektörün Dünya çapında en önde gelen etkinliğidir. 100 den fazla ülkeden 1600 ün üzerinde katılımcının yer aldığı fuar boyunca forumlar ve ücretsiz eğitimler de sizleri bekliyor.

 

Resmi heyetin katılımcılarına sağlayabileceği avantajlardan bazıları; fuar alanına ücretsiz ve hızlı giriş imkanı, konferans ve eğitimlere katılım ve önceden belirlenen B2B toplantılardan yararlanmak olacaktır.  Bu fuara Amerikan Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı delegasyonu ile katılmak ve ayrıcalıklardan yararlanmak istersiniz lütfen en kısa sürede aşağıdaki iletişim  bilğileri yer alan kişiler ile iletişime geçiniz.

 

Shot Show 2018 ile ilgili hazırlanmış olan ayrıntılı bilgiyi ekte hazırlanan broşürde, web sayfasında (Link) ve fuarın web sayfasında bulabilirsiniz: http://shotshow.org/.

 

Uçak ve konaklama dışındaki hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bu olanağı da $180  karşılığı sağlayacaklarını belirtmektedirler.

 

 

Konu ile ilgili detaylı bilgi için:

 

Ozge Cirika Eksi

Senior Commercial Specialist

U.S. Embassy Commercial Service

Tel: [90] (312) 417-6508

Ozge.Eksi@trade.gov

 

 

Yaprak Çakılcıoğlu

STK’lar ile İletişim Koordinatörü

ABD Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı, Ankara

E: Yaprak.Cakilcioglu@trade.gov

www.buyusa.gov/turkey

www.export.gov/turkey 

 

 

Üyelerimize duyurulur.

 

 

Saygılarımızla,