Kayserito Haber

12. Uluslararası Belediye ve Çevre Fuarı


 YER: Ankara Atatürk Kültür Merkezi

 

TARİH: 06-09 EYLÜL 2018

 

12. Uluslararası Çevre ve Geri Dönüşüm Teknolojileri Fuarı

        Yerel Yönetim Zirvesi kapsamında gerçekleşecek RECYCLE 2018 yeryüzünün devamlılığın sağlayabilmesi için ekolojik dengenin korunmasının gerekliliğinin bilinciyle yaşanabilir bir dünyanın ve yaşanabilir kentlerin kapılarını aralıyor. Ülkemizde çevrenin korunması ve geri dönüşümlü ürünlerin kullanımının yaygınlaştırılması önümüzdeki 5 yıl içerisinde yerel idarelerin ve ağır sanayinin en önemli gündem maddesi olacaktır. Önümüzdeki yüzyılın sanayisi olarak tanımlanan çevre teknolojileri ve geri dönüşümlü ürünler sanayisi bu fuarla kamuoyun önüne çıkarma fırsatı bulacak, yerel idarelerini yöneticileri ile bir araya gelecektir. RECYCLE 2018 çevre sağlığının korunması için geliştirilen birçok teknolojiye, araç, gereç ve ekipmanlara ev sahipliği yapacaktır.

12.Uluslararası Yerel Yönetimler Zirvesi

       Yurt içi ve yurt dışından birçok yerel yönetim biriminin katılacağı 12.ULUSLARARASI YEREL YÖNETİMLER ZİRVESİ kapsamında yerel yönetimler arasında ortak proje geliştirme, işbirliği, bilgi ve teknoloji alışverişi, gibi alanlarda birliktelikler sağlanacak, kültür ve tecrübelerin paylaşıldığı ve idari faaliyetlerin tanıtıldığı bir ortam oluşturulacaktır

        Ülke genelinde 81 il özel idaresi, 3226 belediye, 35.000 köy ve 1079 yerel yönetim birliği etkinlik göstermektedir. Böylesine büyük ve etkili bir yönetim ağının bir araya gelerek kendisini ifade etmesi ve faaliyetlerini tanıtması bu zirvenin önemini bir kez daha kanıtlamaktadır.

                Gıda sektörü tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük önem arz eden an Gıda

Ayrıntılı bilgi için http://www.infofair.com.tr/FuarDetay-348-citytech-2018-12-uluslararasi-belediye-ve-cevre-fuari.html bakabilirsiniz.

Saygılarımızla…

 

Betül KORKMAZ

Kayseri Ticaret Odası İç Ticaret Birimi

betul.korkmaz@kayserito.org.tr

0352.2224528/146