Kayserito Haber

River Plaza


Sayın Üyemiz,

DEİK/Türkiye-Slovenya İş Konseyi tarafından, muhatap kuruluşu Slovenya Sanayi ve Ticaret Odası’nın işbirliğinde, 25 Eylül 2018 Salı günü 10.00-13.00 saatleri arasında DEİK/River Plaza İstanbul’da, “Sloven İş Dünyası Heyeti ile Toplantı ve İkili Firma Görüşmeleri” gerçekleştirilecektir. 

Slovenya, başta coğrafi yakınlık olmak üzere, tarihi ve kültürel ilişkilerinin etkisiyle AB ülkeleriyle yakın bir işbirliği içerisindedir. Bu çerçevede, Türk firmalarının ülkede kurulacak ortaklıklar kapsamında, AB pazarına yönelik yatırımları gerçekleştirebilecekleri geniş alanlar mevcuttur. Sloven iş dünyasının Türkiye pazarına yönelik ilgisi artarak devam etmektedir.  Heyet kapsamında Slovenya’da, medikal, biomedikal, rejeneratif tıp (kök hücre), metal sanayi, yüzey işleme teknolojileri, yangın söndürme sistemleri, madencilik ve endüstri (gaz ve sızdırma kontrolleri çözümleri) ve danışmanlık sektörlerinde faaliyet gösteren önemli firmalar yer alacak olup, heyet listesi ekte bilgilerinize sunulmaktadır.   

Slovenya ile iş birlikleri için önemli fırsatlar içeren söz konusu toplantıya katılmayı arzu eden firma temsilcilerinin 19 Eylül 2018 Çarşamba günü mesai bitimine kadar aşağıdaki başvuru formunu eksiksiz doldurmaları rica olunur. Toplantıya katılım ücretsiz olup, detaylı bilgi için DEİK ile (İlgili kişi, Başak Doyum, tel: 0212 339 5090, e-posta: bdoyum@deik.org.tr ) ile temasa geçilmesi rica olunur.  

Saygılarımızla,

Kayıt Formu: https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/726/11397  

Taslak Program
10:00-10:45 Açılış Hitapları ve Sunum
11:00-12:30 İkili Firma Görüşmeleri 

Ek: Sloven Heyet Listesi