Kayserito Haber

PAKİSTAN'DA DÜZENLENECEK ETKİNLİKLER HK.


 

  • Pakistan'ın Ankara Büyükelçiliği'nden alınan yazılarda, 14-16 Eylül 2018 tarihlerinde, İslamabad Serena Otel'de, Ravalpindi Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, "1. Değerli Taşlar ve Mücevher Fuarı" düzenleneceği bildirilmiştir. Söz konusu fuarda belirtilen sektördeki kesme, maden çıkarma ve şekil verme ile uğraşan firmaların katılmaları beklenmekte olup, konuyla ilgili detaylı bilgiye www.rcci.org.pk adresinden ulaşılabileceği belirtilmiştir.
  • 18-20 Ekim 2018 tarihlerinde, Lahore Ticaret Merkezi'nde, Pakistan Ticaret Fuarı 2018'in, düzenleneceği bildirilmiştir. Firmalar arası ikili görüşmelerin de gerçekleştirilmesi öngörülen etkinlikte, Pakistan ekonomisindeki tüm sektörlerden temsilcilerin yer alacağı ifade edilmiş olup, konuyla ilgili detaylı bilgiye www.pakistantradeshow.com adresinden ulaşılabileceği belirtilmiştir.

Konuyla ilgili detaylı bilgiye belirtilen adreslerden ulaşılmaması durumunda, Pakistan'ın Ankara Büyükelçiliği (0 312 427 14 10) ile iletişime geçilebileceği belirtilmiştir.

İlgililere duyurulur.