Kayserito Haber

07- 16 Ocak 2018 / Abd Chıcago, Las Vegas, San Francısco Ticaret Heyeti Organizasyonu


TÜBİTAK Marmara Teknokent tarafından 07 - 16  Ocak  2018 tarihleri arasında CHICAGO -Türk Ticaret Merkezi, LAS VEGAS – CES 2018 Fuarı (Consumer Electronics Show),

 

SAN FRANCISCO - Silikon Vadisi / ABD Ticaret Heyeti organizasyonu düzenlenecektir.

 

KİMLER KATILABİLİR?

Bilişim Firmaları, Teknoloji Geliştirme Firmaları, AR-GE ve Inovasyon Firmaları, Yazılım Firmaları, Elektronik Ürün Üretici ve Satıcıları, Start-up Firmalar, Ürün Geliştirme Firmaları, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Organize Sanayi Bölgeleri yönetici şirketleri.

 

KATILIM BEDELİ5.750 $          

 

BANKA HESAP NO:

Marmara Teknokent A.Ş.

Ziraat Bankası

Gebze Kocaeli Kurumsal Şubesi

TR14 0001 0020 8534 7693 4550 21

 

NOT: Katılım bedeli $ karşılığı TL yatırılacaktır. Katılım bedelini yukarıda belirtilen hesaba yatırarak  dekont ve pasaport ön yüz fotokopisini e-posta yoluyla aşağıda belirtilen adrese gönderilmesi gerekmektedir.

 

DAHİL : Yurtdışı Uçuşlar (THY tarifeli seferleri ile İstanbul – Chıcago / San Francisco – İstanbul), ABD iç hat uçuşları (Chıcago - San Francisco), Tüm şehirlerdeki Havalimanı – Otel – Havalimanı Transferleri, Programdaki tüm ziyaret edilecek mekanların ulaşım ve organizasyonları, Otel (oda-kahvaltı-vergiler dahil), eşleştirme organizasyonları ve ikili görüşmeleri kapsamaktadır.

 

Organizasyon giderlerinin %70’ i Sağlık turizmi, bilişim, film, eğitim, yönetim danışmanlığı, yayıncılık ve lojistik sektörlerinde faaliyet gösteren işbirliği kuruluşları için Ekonomi Bakanlığı tarafından desteklenmektedir. Katılımcı her kurum için en fazla iki kişi destek kapsamından yararlanabilecektir.

 

HARİÇ: Kişisel ekstra harcamalar, vize ücretleri, öğle – akşam yemekleri.

 

VİZE: Vize işlemleri katılımcının sorumluluğundadır.

 ABD vize davet mektubu organizasyon tarafından temin edilecektir. Vize işlemleri için davet mektubu isteyen katılımcıların T.C. Kimlik numaraları ve pasaport ön yüzü ile aşağıda belirtilen mail adresine geri dönüş yapmaları gerekmektedir.

 Program, Afiş, Vize Dilekçe Örneği, Vize için Gerekli Belgeler ve Vize Başvuru Bilgi Formu ekte gönderilmiştir.

 

→Ek İçin Tıklayınız..

 

SON BAŞVURU TARİHİ – 8 ARALIK 2017

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TÜBİTAK Marmara Teknokent

İş Geliştirme ve Proje İzleme Birimi

İlgili Kişi: Deniz YAYLA

ginur@marmarateknokent.com.tr

Tel: 0 262 67 62 00 / 6247 (Dahili